جمع بندی و اتمام مباحث کنکور تا دوران عید

جمع بندی و اتمام مباحث کنکور تا دوران عید ضروری یا اختیاری؟:تا عید باید درس ها رو بخونم و تموم کنم؟؟ این سوال خیلی از شما دانش آموزان توی جلسه های مشاوره ای حضوری و آنلاین که داریم هست که آیا من باید تا عید همه درس هارو تموم کنم و تست هاشو زده باشم تا وارد فاز جمع بندی کنکور بشم یا اجباری برای این کار نیست؟ در این پست از سایت آکامی به این پرسش متداول پاسخ خواهیم داد..

تا عید باید درس ها را تمام کنم؟

ابدا ضرورتی ندارد و هیچ حرف واقع بینانه ایی پشت این نظر نیست که حتما تا عید تمام کنید. خیلی از دانش آموزان ممکن است عید و یا بعد عید درس هارا تمام کنند اما اگر بتوانید تا عید تمام درس هارو تموم کنید خیلی به نفع شماست

 

 تا عید تمام کنی که بعد از عید چکار کنی؟!

حرف درست این است که من در بازه سه ماه بعد از عید با آزمون های جامع جمع بندی کنم و تا دوران عید تونسته باشم مطالب رو پیشروی و تموم کرده باشم. جمع بندی بعد عید منظورمون چی هست؟ و چه فرقی با جمع بندی الان داره؟ (بهمن ماه)

 

اما منظور از جمع بندی کنکور چیست؟

جمع بندی یعنی پیشروی آنچه که نخوانده ام + مرور و آزمون زدن از آنچه که خوانده ام (توضیح ساده!)

جمع بندی کنکور یعنی شما بتونید مباحث کل کتاب رو یکبار برسونید و تست هاشم تا حدودی زده باشید اگه بتونید تا دوران عید و ماه فروردین به جمع بندی کل سه سال برسید بعدش وارد فاز آزمون های جامع میشید و میتونید آزمون های جامع رو از کتاب های زرد ، کتاب های دور دنیا کنکوریوم و… کار کنید و آزمون های جامع هر سه روز یکبار رو شروع کنید

 

اینستاگرام مشاوران آکامی | کانال تلگرام مشاوران آکامی

برای ارتباط با مشاوران تیم آکامی با شماره 09127003519 تماس بگیرید…

author-avatar

درباره مجموعه مشاوره آکامی

مجموعه آموزشی و مشاوره ای آکامی متشکل از رتبه برتر های کنکور سراسری رشته های مختلف می باشد که با در اختیار قرار دادن تجربیات خود و آموزش های درسی و مطالب مشاوره ای سعی در کمک به دانش آموزان کنکوری و برقراری عدالت آموزشی در کشور می باشد.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *