برنامه امتحانات نهایی سال دوازدهم
برنامه امتحانات نهایی سال دوازدهم دریافت «شیوه نامه برگزاری امتحانات نهایی» + برنامه امتحانات نهایی در این پست از سایت آکامی برنامه رسمی امتحانات نهایی منتشر شده را برای شما قرار دادیم با مطالعه برنامه امتحانات نهایی و ترتیب آنها سعی کنید با برنامه ریزی کنکوری خود تنظیم و هماهنگ کنید.

برنامه امتحانات نهایی سال دوازدهم

▫️بر اساس این شیوه نامه، امتحانات حضوری در مناطق زرد، نارنجی و قرمز با صدور مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا و در تمام مناطق با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی که متعاقبا ارسال می‌شود و نظارت مراقبان بهداشت انجام می‌شود.

▫️سوالات امتحانات نهایی پایه دوازدهم براساس برنامه درسی و بارم بندی وضعیت قرمز در شرایط همه­ گیری بیماری کرونا، طراحی می‌شوند.

▫️برنامه درسی دوره دوم متوسطه در وضعیت قرمز، بارم بندی دروس و برنامه امتحانات در پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی به آدرس www.aee.medu.ir قابل مشاهده است

 

برنامه امتحانات نهایی به صورت زیر است

برای رشته های انسانی ریاضی و تجربی

برنامه امتحانات نهایی سال دوازدهم

منبع: تیم كنكوري آکامی

اگه سوالی در مورد این مقاله داشتید بخش دیدگاه ها مطرح کنید در سریع ترین زمان جواب میدیم!

سوالات خود را در بخش دیدگاه ها مطرح کنید،مشاوران ما در سریع ترین زمان پاسخ خواهند داد

 

author-avatar

درباره مجموعه مشاوره آکامی

مجموعه آموزشی و مشاوره ای آکامی متشکل از رتبه برتر های کنکور سراسری رشته های مختلف می باشد که با در اختیار قرار دادن تجربیات خود و آموزش های درسی و مطالب مشاوره ای سعی در کمک به دانش آموزان کنکوری و برقراری عدالت آموزشی در کشور می باشد.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *