جملات انگیزشی کنکوری اگر انگیزه ای ندارید بخوانید!

جملات انگیزشی کنکوری

جملات انگیزشی کنکوری چرا به جملات انگیزشی نیاز داریم؟ انگیزه یک عامل درونی و محرکی است که باعث می شود شما با قدرت بیشتری به سمت هدف خود پیش بروید جملات انگیزشی چوب جادویی نیستند اما موتور محرک شما که انگیزه برای هدف است به حرکت در می آورد! در این پست از مجموعه مشاوره آکامی برای شما نمونه ای از جملات انگیزشی را جمع بندی کردیم…

جملات انگیزشی کنکوری اگر انگیزه ای ندارید بخوانید!

تو انقدر شجاع بودی که شروع کردی . اونقدر قوی بودی که ادامه دادی، پس اونقدر لیاقت داری که بهش برسی.

اگر فکر می کنی لیاقتت بیشتر از اینه، خب حتما همینطوره، پس به خودت نشون بده که لایق چی هستی.

آدم های موفق شرایط تغییر نکردنی زندگی شون رو می پذیرند. و به جای نق زدن بابت چیزهایی که دوست ندارن ، در برهوت زندگی شان دنبال چیزهایی میگردن که دوسش دارن.

در لحظاتی که از دست خودمان ناراحت هستیم، برای تغییر شرایط ، به جای نق و ناله کردن و سرکوفت زدن ، نقاط قوت درونتان را به خاطر آورید. یعنی برای تغییر به جای خود تحقیری خود تبلیغی کنید. “علی میرصادقی”

همین مرگ که زندگی را از بین می برد، خودش باعث حرکت و زندگی کردن است. اگر می دانستیم تا ابد زنده ایم کمتر زندگی می کردیم. نگاهت را روشن کن. اینجا تاریک نیست.

قبل از اینکه تسلیم بشی ، به خودت بگو اگه الان جا نزنی سال دیگه همین موقع کجایی؟

انسان ها عادت دارند که زندگی ما را با توانایی های خودشان قضاوت کنند. وقتی به شما می گویند : نمی توانی در اصل منظوشان خودشان هستند.

در سخت ترین شرایط نباید دست از آرزوهایمان بکشیم. لحظات سخت آزمونی است برای سنجش عیار ایمان هر انسان به معجزه. اگر قبول شوید ، رنگ پروردگار در زندگی تان بی نهایت می شود. “علی میرصادقی”

فرق عادی شدن و عالی شدن در یک حرف است : عادت نکردن.

توکل ، تو رو به کل دنیا وصل می کنه.

سال بعد همین موقع آرزو می کنی که ای کاش امروز شروع کرده بودی.

بهترین منظره ها بعد از سخت ترین پیمایش ها دیده می شوند.

من از درد می ترسیدم تا موقعی که فهمیدم برای رشد کردنم لازمه.

من به ضرورت اقدام معتقدم . دانستن کافی نیست. باید دانسته هایمان را به کار ببریم . خواستن کاری نیست باید کاری انجام بدهیم. “لئوناردو داوینچی”

رویاهای خودتان را بسازید در غیر اینصورت فرد دیگری شما را برای ساختن رویاهایش به کار خواهد گرفت. “فراگری”

چنان باش که بتوانی به هرکسی بگویی : مثل من رفتار کن.

هر انسانی آفریده اندیشه های روزانه خویش است. اگر انسان می خواهد دگرگونی در زندگی اش روی دهد ، باید از دل و جان آغاز کند تا اندیشه ها و احساسات، شخص را تحت تاثیر قرار دهد و دگرگون سازد. “رالف والدوامرسون”

زندگی کشف خود نیست ، ساختن خود است. “جرج برنارد شاو”

پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری ، آن است که بعد از هر زمین خوردنی برخیزی. “مهاتما گاندی”

بیست سال بعد بابت کارهایی که نکرده ای بیشتر افسوس می خوری تا بابت کار هایی که کرده ای. بنابراین روحیه تسلیم پذیری را کنار بگذار ، از حاشیه امنت بیرون بیا ، جستجو کن ، بگرد ، آرزو کن و کشف کن. “مارک تواین”

سه اصل ضروری برای داشتن زندگی شاد عبارتند از : کاری برای انجام دادن ، چیزی برای دوست داشتن ، چیزی برای امیدوار بودن “ژوزف ادیسون”

 

سوالات خودتون رو بخش دیدگاه های سایت بپرسید تا مشاوران مجموعه آکامی در سریع ترین زمان پاسخ دهند!

منبع: تیم كنكوري آکامی

برای رزرو مشاوره با مشاوران دانشگاه های فرهنگیان با ما از طریق کانال تلگرام در ارتباط باشید @Acamy_IR

مجموعه مشاوره آکامی مجموعه آموزشی و مشاوره ای آکامی متشکل از رتبه برتر های کنکور سراسری رشته های مختلف می باشد که با در اختیار قرار دادن تجربیات خود و آموزش های درسی و مطالب مشاوره ای سعی در کمک به دانش آموزان کنکوری و برقراری عدالت آموزشی در کشور می باشد.
حتما حتما کانال تلگرام مجموعه آکامی رو دنبال کنید عضو کانال تلگرام آکامی میشم!

مطالب زیر را حتما باید بخوانید

دیدگاه خود را ارسال نمایید